Evli Flörtözler

Evli erkeklerin bekar erkeklerden daha fazla flörtöz olduğu sorunsalı… Bu konuyu ele aldım. Erkek güzellik arar, kadın çoğunlukla güven arar. Erkeğin kadınların gözünde güvenilir olduğunu belli eden birkaç madde:

1- İş yeri (mekan) sahibi olması.
Bu durum sözümona para kazandığını gösterir.

2- Evli ya da daha önceden evlenmiş olması.
Bu durum ise hayatında bir kadın olduğuna göre bunu yortmuş ve kıvama getirmiştir, vahşi değildir, yol yordam bilir anlayışı…

3- Takım Elbise, Beyaz önlük ve Asker & Polis üniforması: Bana kolay kolay zarar veremez çünkü bağlı olduğu bir kurum ve düzenli bir işi var.

Yukarıdaki kostüm kavramı, erkekteki boy, kilo, saç, göz göbek güzelliğini bir anda ortadan kaldırıyor.

Özellikle üçüncü maddede bahsettiğim kişiler, hiç ama hiç yakışıklı olmasalar bile hepsinin yanında prenses gibi hanımlar var ve kadınlar bunlarla ilgilenmek için adeda yarışa giriyorlar, ne yazık ki rakiplerini elemek için yapmayacakları kötülük yok.

Peki karakter, konumdan anlaşılır mı? Bu sorunun cevabını hepiniz adınızdan daha iyi biliyorsunuz…

Servet Saygınoğlu

Yorumlar

yorumlar

Yazar Hakkında

servetsayginoglu

Yazarlık hayatına 2011 yılında Kafka’ya hayranlığı üzerine “Bir Kafes Kuş Aramaya Çıkmış” adlı kitabıyla başlamış, şu anda “Sana Güvenmiştim” kitabına kadar 7 eser yayımlamıştır. Saygınoğlu, şu anda kişisel ve toplumsal konular üzerine hem yazılı hem de video türü içerikleri üretip sunmaktadır.